Naše služby

Společnost STAVBY TINKA, s. r. o. se zaměřuje na novostavby rodinných domů, které jsme
ve spolupráci s prověřenými subdodavateli schopni dodat na klíč. Dále provádíme hrubé stavby rodinných domů, jejich opravy a rekonstrukce, půdní vestavby, zpevněné plochy, ale i další drobné práce související s údržbou a opravami budov.

Ve fázi poptávky Vám rádi bezplatně poskytneme osobní konzultace, samozřejmostí je také bezplatné vypracování nabídkového rozpočtu.

Netoužíme být za každou cenu nejlevnější. Zákazníkům chceme nabídnout takovou cenu, která umožňuje zhotovit dílo s péčí a v kvalitě, jakou očekávají.

V posledních letech tvoří podstatnou část naší činnosti montáže kontaktních zateplovacích systémů - ETISC. Máme bohaté zkušenosti se zateplováním polystyrenem i minerální vatou. Jsme certifikovanými dodavateli zateplovacích systémů firem Baumit, Weber, Knauf a Mamutherm.

Během prvního pololetí letošního roku budeme registrovaní do druhé vlny dotačního programu NOVÁ Zelená úsporám.

V aplikaci moderních materiálů a stavebních postupů držíme i díky pravidelným odborným školením krok s dobou.

Naše technická vybavenost  odpovídá rozsahu realizovaných prací. Firma vlastní dostatečné množství lešení, bednění a dalších potřebných technologických zařízení. Pro dělení materiálů, které je důležité zlášť při zhotovování detailů u zateplení nebo při zdění z broušených systémů používáme k tomu určené profesionální stroje a nářadí.


Kontakty

STAVBY TINKA, s.r.o.

Telefon: +420 606 112 870
E-mail: roman@stavby-tinka.cz

Hostěnická 500
664 07
Pozořice